Složka AVG Fórum » AVG pro domácnosti » AVG 2012 » AVG Kontrola pošty » SysTray ikona - nespustí se uživatelské rozhraní
7.4.2012 15:43 SysTray ikona - nespustí se uživatelské rozhraní #2676
Odpovědět s citací | Rychlá odpověď | Nahoru
katrpont

Nováček
Datum připojení: 14.12.2010
Nainstaloval jsem na Win 7 Ultimate 64 bit AVG Internet Security 2012.0.1913
Zástupce na ploše má označení spouštět jako správce a je v pohodě.Ovšem SysTray ikona uživatelské rozhraní nespustí a ani žádné info okno ohledně práv atd.Aktualizace a ovládání Firewalu atd. funguje.
Viděl bych to na problém instalátoru,že nepřidělí patřičná práva pro proces atd. :crying:
7.4.2012 17:40 Re: SysTray ikona - nespustí se uživatelské rozhraní #2679
Jan_Malcharek

Moderátor
Datum připojení: 23.9.2009
Dobrý den,

standardně není k zobrazení uživatelského rozhraní a nastavení potřeba administrátorských oprávnění. Ty jsou vyžadovány pouze v případě změny nastavení. V tomto případě Vás požádáme o poskytnutí následujících rozšiřujících informací:

1. Instalační logovací soubory.
2. Logovací soubory AVG.
3. Výstup z nástroje MSInfo.
4. Nastavení Řízení uživatelských účtů.
- Otevřete Ovládací panely -> Všechny položky Ovládacích panelů -> Centrum akcí -> Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů a vytvořte screenshot aktuálního nastavení.

Děkujeme za Vaši spolupráci.
______________AVG TeamJak na? | FAQ
7.4.2012 19:25 SysTray ikona #2681
katrpont

Nováček
Datum připojení: 14.12.2010
Provedl jsem odinstalovaní a zvolil jsem KIS2012 a mám po problému.Nemám chuť a ani čas dělat betatestéra.Na Win 7 32 bit je AVG bez problému(mám jedno PC) a v práci na XP SP3 taky AVG žije.
Pro jistotu jsem vyzkoušel AVAST 7 ,AVIRU na Win 7 64 bit Ultimate a bez problému.
Takže nakonec jsem zvolil KIS2012 jak už jsem psal.